eLEARNING RODO. Dlaczego warto?

  1. Administrator sprawnie przeszkoli nowo zatrudnionych pracowników – wypełni obowiązek informacyjny.
  2. eLearning jest dostępny online o każdej porze – Administrator nie traci czasu na organizacje szkolenia w czasie pracy.
  3. Pracownik może zapoznać się ze szkoleniem na swoim urządzeniu (komputerze/telefonie) – nie ma problemu z zebraniem większej ilości urządzeń w jednym miejscu i czasie.
  4. Można cyklicznie kontrolować wiedzę swoich pracowników – Administrator, który chroni dane osobowe jest wiarygodny wobec klientów i partnerów.

Skontaktuj się z nami.


Numer telefonu:Ilość pracownikówTemat

eLearning


Administratorem danych osobowych jest Pharos Michał Zajdowicz z siedzibą w Poznaniu, 60-479 przy ul. Strzeszyńskiej 251/10 (Pharos). Jako osoba fizyczna masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, aktualizacji swoich danych, usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia zakresu przetwarzania danych, poproszenia o przeniesienie tych danych do innego Administratora, zgłoszenia sprzeciwu do przetwarzania swoich danych oraz niegodzenia się na profilowanie Twoich danych. Więcej szczegółów na temat przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności *


BIULETYN